Korduma kippuvad küsimused

Õues tohib kasutada IP44 ja IP65 tooteid. IP44 toodetel peab olema ära kaetud otsese vihma ja lume eest funktsioonikarp, ühendus- ja pistikukohad.

Lambid on vahetatavad ainult professionaalse lambiketide kategooria all olevatel lambiketidel. Teistel toodetel pirnid ei ole vahetatavad kui just kirjelduses pole märgitud teisiti.

Tooteid saate tagastada 14-päeva jooksul täiesti tasuta. Tagastatud tooted peavad olema originaal pakendis ning müügi kõlbulikud, rikutud pakendiga tooteid tagasi ei võeta. Tooteid saab tagastada toote kätte saamis sõnumiga kaasa tulnud tagastuskoodiga. Kulleri puhul palun võtke meiega ühendust, et saaksime kokkuleppida täpse kulleri tuleku aja. Toode tuleb tagastada koos tagastuse avaldusega, mille leiate meie kauba tagastamise lehelt.

Enamus meie tooteid on jätkatavad sama laadsete toodetega. Näiteks: 100 LED Jõulutuli või Valguskardin on jätkatav sama seeria 200LED, 300LED ja 500LED Jõulutule või valguskardinaga. Kui tekib küsimus siis võtke meiega ühendust e-maili või telefoni teel.

Tarne on 1-2 tööpäeva jooksul. Kõik kodulehel olevad tooted on meil laos olemas, kui just pole märgitud toote juures märget „Tellimisel“

Kahjuks ei ole meil otseselt poodi, kuid on võimalik tulla meie kontorisse kaubaga tutvuma ning ostma. Kohapeal on olemas ka kaardimakse võimalus. Asume aadressil Suur-Paala 2a, Tallinn. Kindlasti kirjuta messengeri või e-mailile ja lepi ennem oma tuleku aeg kokku.

Kui sa hakkad tuledsid lahti harutama väljas külma käes. Miinus kraadidega juhe muutub hapraks ja võib puruneda lahti harutamise ajal.

Kui sa lülitad tuled „külmana“ sisse. Peale tulede koju toomist talvel lase neil alguses soojeneda toatemperatuurini ja siis lülita sisse.

Ära tiri, vääna ega viska valguskette.

Kata ära funktsioonikarp, ühendamis- ja pistikukoht otsese vihma ja lume eest

Võta mitte professionaalsed valgusketid ja valguskardinad talveks maha kuna juhtmed ei ole UV kindlad ja purunevad suvise päikse käes.

Jah, on võimalik. Selleks palun saada meile oma andmed ja tellimus (juhul kui pole seda eelnevalt tehtud läbi kodulehe) ning me edastame Teile arve alguses e-maili ülevaatamiseks ning peale seda edastame e-arve.

IP44 on pritsme kindel toode mis sobib õues kasutamiseks. IP65 on toode mis on kõrgema veekindlusastmega ning kaitseb otsese veevoolu eest tootele. Põhiline erinevus on toote vastupidavus erinevatele ilmastikuoludele. Pealegi on meie IP65 toodetel paks, kummist kaabel, mis on UV-kindel. Seega ta sobib ideaalselt aastaringseks, pikaajaliseks kasutamiseks. 

Lambikettidel on lambid vahetatavad

Juhtmed jämedad ning tehtud kummist, mis tagab nende suurema vastupidavuse

Juhe on UV kindel ning sobib kasutamiseks aastaringselt

Kehtib 2-aastane garantii

Tooted on kvaliteetsed ning kestavad aastaid

Oota kuni toode soojeneb toas

Võta karbist välja ning haruta need toas lahti. Tee seda hoolikalt ilma tirimata ning väänamiseta.

Isoleeri funktsioonikarp, ühendamiskohad ning pistikuosa ära, kui need on tootel olemas.

Paigaldamisel jälgi, et tuled poleks otsese vihma ega lume käes

Toodete kinnitamisel jälgi, et kinnitus ei kahjustaks toote juhtmeid

Suur-Paala 2a, Tallinn. Pilt on tehtud Punase tänava poolse maja otsast

Tyvek on kõrgkvaliteetne ja vastupidav materjal, mis näeb välja nagu paber, kuid tegelikult on valmistatud suure tihedusega polüetüleenkiududest. Tegemist on väga tugeva ning veekindla materjaliga.
 
Seega ei tasu seda karta. Vastupidi, võite olla kindlad, et see peab kenasti vastu nii lumerohkel ja tuulisel talvel kui ka vihmasel suvel.