Professionaalsed lambiketid

Professionaalsed lambiketid on ilmastikukindlad, jätkatavad ning kestavaid aastaid. Saate neid kasutada aastaringselt ilma maha võtmata.

Osta või rendi- valige enda jaoks mugavaim ja sobivaim lahendus.

Imeline õhkkond garanteeritud!

 

 

-22%
UUS!
Esialgne hind oli: 129.00€.Praegune hind on: 99.99€.
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 33.33
-35%
KLIENTIDE LEMMIK!
Esialgne hind oli: 245.00€.Praegune hind on: 159.90€.
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 53.30
-28%
UUS!
Esialgne hind oli: 145.00€.Praegune hind on: 105.00€.
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 35.00
-32%
Esialgne hind oli: 139.90€.Praegune hind on: 94.90€.
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 31.63
-32%
Esialgne hind oli: 139.90€.Praegune hind on: 94.90€.
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 31.63
-28%
Esialgne hind oli: 179.90€.Praegune hind on: 129.90€.
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 43.30

Professionaalsed lambiketid. Mida nendega kaunistada?

Professionaalsed lambiketid on tänapäeval üha populaarsemaks muutumas, kuna need võivad lisada ruumile unikaalset ja stiilset valgustust. Nad on suurepärane valik, kui soovite lisada oma üritusele või kodule erilist valgustust. Need on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning neid saab kasutada nii siseruumides kui ka väljas.

Professionaalsete lambiketide eelis on see, et tänu sellele, et nad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, te saate neid kasutada aastaringselt ilma maha võtmata. Nad kestavad Teil aastaid, ei vaeva pead ega tekita ebamugavusi. Samuti nendele kehtib 2-aastane garantii.

Professionaalseid lambikette saate te kas osta või rentida. Kui soovite kasutada ühekordselt ning lühikeseks perioodiks, siis soovitame rentida. Selleks suunduge meie rendi leheküljele, kust leiate hinnad ja saate vormistada tellimuse või päringu.

Jagame Teiega ka mõningaid ideid, kuidas professionaalseid lambikette kasutada:


  • Pulmad: Valgusketide abil loote unistuste pulmaõhtut. Kasutage neid lae, laua ja ruumi kaunistamiseks, detailide kujundamiseks ja rõhutamiseks, tantsupõrandal või isegi pulmaauto kaunistamiseks.
  • Sünnipäevad: Kui soovite lisada oma sünnipäevale erilist sära, hubast, pikulikku je kohati romantilist õhkkonda, siis kindlasti soovitame rentida lambiketid.
  • Festivalid: Festivalidel on valgusketid üha populaarsemaks muutunud. Need võivad luua festivali teema ja atmosfääri. Kasutage neid pargipuude või tantsupõranda kohal, et luua õiget pidulikku melu
  • Aia kaunistamine: Professionaalsed lambiketid sobivad suurepäraselt aia kaunistamiseks. Kinnitage neid katuse, postide või puude külge. Valgustage oma teerada või aiamaja. Kinnitage oma terrassi lae alla ning nautige imelisi, hubaseid õhtuid pehme valgusega.
  • Maja räästa alla: Kinnitage neid maja räästa alla ning valgustage oma maja katust.
  • Kui oled aga kaupluse, restorani, kohviku või näiteks hotelli omanik või juhataja, siis soovitame soojalt pöörata erilist tähelepanu lambiketidele. Esiteks, nad pööravad mööda kõndivate inimeste tähelepanu ning meelitab neid sisse astuma. Teiseks, nad loovad maagilist ja hubast atmosfääri, mis muudab teie koha meeldejäävaks ning tekitab tagasi tuleku soovi. Ilmselt olete nõus, et ükskõik kui maitsev ka koht poleks, kui asukoht pole hubane, siis kliendid pigem valivad konkurenti, kus on kõik kriteeriumid täidetud. Nii lihtne asi võib tuua väga palju kliente ning tõstab nende lojaalsust

  • Kokkuvõttes on professionaalsed lambiketid suurepärane valik, kui soovite oma üritusele või kodule erilist valgustust lisada. Need sobivad hästi erinevateks otstarveteks, alates ürituste kaunistamisest kuni kodude romantilise õhkkonna loomiseni. Kasutage neid ideid, et lisada oma ruumile stiilne valgustus.