LED valgusvoolikud

LED valgusvoolikud on see, millega saab kaunistada näiteks tee äärt, maja äärt või aeda.

Voolik valgustab suurepäraselt ja loob väga kauni tulemuse!

-33%
Esialgne hind oli: 44.90€.Praegune hind on: 29.90€.
-47%
Esialgne hind oli: 31.90€.Praegune hind on: 16.90€.
-41%
Esialgne hind oli: 31.90€.Praegune hind on: 18.90€.
-41%
Esialgne hind oli: 31.90€.Praegune hind on: 18.90€.
-33%
Esialgne hind oli: 44.90€.Praegune hind on: 29.90€.
-31%
TURU PARIM HIND!
27.50 - 450.00
-31%
TURU PARIM HIND!

LED Valgusvoolikud. Mis need on ning mida nedega kaunistada?

LED Valgusvoolikud on toru kujuline valguskett, kus LED-id on läbipaistva toru sisse ehitatud.

Nad on vastupidavad ning kõigel IP44 valgusvoolikutel on ka funktsioonikarp, millega saate reguleerida vilkumiserežiime või jäta hoopis voolikul stabiilselt põlema ilma vilkumisteta.

IP65 valgusvoolik sobib paremini neile, kes tahab jäta vooliku mitmeks aastaks põlema ilma maha võtmata. Ta peab vastu ka UV-kiirgusele.

LED Valgusvoolikud on suurepärane valik, et lisada oma kodu kaunistustele ilusat ja pidulikku valgustust. LED valgusvoolikud on eriti populaarsed, kuna need on energiasäästlikud, vastupidavad ja võimaldavad luua erinevaid valguslahendusi.

Siin on mõned ideed, kuidas saate LED valgusvoolikuid kasutada oma kodu kaunistamiseks:


  • Välisvalgustus. Kasutage LED valgusvoolikuid oma maja välisfassaadi kaunistamiseks. Võite paigutada neid tulesid oma maja katuse räästa alla, rõdule või verandale, et anda oma kodule pidulik väljanägemine. LED valgusvoolikud on saadaval erinevates värvitoonides, nii et saate valida just selle värvi, mis on teile kõige südame lähedasem.
  • Aiakaunistused. Kasutage LED valgusvoolikuid, et rõhutada oma aeda. Selleks lihtsalt kinnitage voolik mööda oma aia äärt. Kõik meie LED valgusvoolikud sobivad välistingimustesse.
  • Siseruumide kaunistamine. LED Valgusvoolikud on väga paindlikud. Seega saate luua ükskõik, mis kuju või kiri ning paigaldada see näiteks seinale. Kui aga soovite, et Teie telekas või köögikapp oleks valgustatud, siis soovitame pöörata tähelepanu LED valgusribadele. Neid saab kergesti kleepida vajalikku kohta ning juhtida puldiga. Saate valida puldiga ka soovitud värvi

  • Kuna kõik LED valgusvoolikud kategooria all olevad tooted on LED-id, siis ei pea te muretsema elektriarvete pärast. Need tooted on väga energiasäästlikud