Päikesepataraiega aiavalgustid Lumiz. Too oma koju Skandinaavia võlu!

Päikesepaneeliga eksklusiivsed ja tõeliselt maagilised laternad Lumiz on terve Skandinaavia hitt tooted. Joulutuled.ee võttis initsiatiivi ning tõi neid maale ka Eestisse, et ka meie inimesed saaksid nautida nende laternate võlu.

Valmistatud kvaliteetsest ning ilmastikukindlast Tyvek materjalist valgustid sobivad aastaringseks kasutamiseks. Pimedamal ajal on aga võimalik päikesepatarei asendada patarei mooduliga, mis muudab kasutamise ka päikesest sõltumatuks.

Imelised mustrid, ahvatlevad kujud ning trendikad värvid on suurepäraselt omavahel kombineeritavad. Soovituslik on välja valida mitu oma lemmikut Lumiz päikeselaternat ning paigutada neid kõrvuti. Lase oma kujutlusvõimel lennata. Spetsiaalsed alused ning hoidikud aga aitavad Sul paigutada laternaid soovitud kohtadesse ning soovitud kujul.

Kliendid, kes on antud toodet tellinud on öelnud, et õhtuti, kui läheb pimedaks on raske pilku eemal hoida valgustitest!

Vaata meie galeriid, saa inspiratsiooni ning tee oma valik. Kaunista oma koduaed, terrass või rõdu ning me garanteerime, et oled oma tulemusega rohkem kui 100% rahul!

Vali oma lemmikud siit

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga