Nutikad valgustid Twinkly

Nutikad valgustid Twinkly on tuled, mida saad panna valgustama nii Eesti lipu värvides kui ka särama muusika rütmis.

Supper lahendus nendele, kes väärtustab nutikat ja tarka tehnikat!

-18%
UUDIS!
Esialgne hind oli: 159.00€.Praegune hind on: 129.90€.
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 43.30
-31%
UUDIS!
Esialgne hind oli: 319.90€.Praegune hind on: 219.90€.
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 73.30
-36%
Esialgne hind oli: 139.90€.Praegune hind on: 89.90€.
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 29.97

Mis on nutikad valgustid Twinkly?

Twinkly on bränd, mis pakub nutikaid LED valgusteid. Need valgustid on varustatud spetsiaalse tehnoloogiaga, mis võimaldab neid ühendada nutiseadmetega nagu nutitelefonid või tahvelarvutid.

Twinkly LED valgustitel on kaasas spetsiaalne rakendus, mille abil saab neid kontrollida ja programmeerida erinevaid valgusefekte, mille hulka kuuluvad näiteks vilkuvad tuled, liikuvad valgusefektid ja mitmed erinevad värvivariandid.

Rakenduse abil on võimalik ka LED valgustite värve ja efekte sünkroniseerida muusika ja heliefektidega.

Nutikad valgustid Twinkly on saadaval erinevates suurustes, kujundustes ja värvitoonides ning neid saab kasutada erinevates sise- ja välisvalgustuse projektides.

Nutikad valgustid Twinkly valgustid on energiasäästlikud ja neid saab kasutada pikka aega, ilma et peaksite muretsema elektriarve suurenemise pärast. Need sobivad suurepäraselt jõulude ajal kodu kaunistamiseks, aga neid saab kasutada ka teistes pidulikes sündmustes või igapäevases dekoratsioonis.

Twinkly LED valgustid on tõeliselt innovaatilised ja kaasaegsed ning loovad erilise atmosfääri iga kodu jaoks.

Nutikad valgustid Twinkly pakuvad mitmeid võimalusi kodu kaunistamiseks nii jõulude ajal kui ka muul ajal.


Siin on mõned ideed, kuidas Twinkly LED valgusteid kasutada:

  • Jõulupuu - Twinkly LED valgustid sobivad suurepäraselt jõulupuu kaunistamiseks. Saate neid kasutada puu ümber keeratuna, et luua erinevaid valgusefekte ja -mustreid. Näiteks, saate seadistada nii, et tuled põleksid Eesti lipu värvides. Ehk jõulupuu peale vaadates näete te Eesti lippu.
  • Akna kaunistamine – nutikad valgustid Twinkly sobivad suurepäraselt akna kaunistamiseks. Saate neid kasutada aknaraami ümber või saate neid kasutada aknaäärtel, et lisada sära ja sädelust teie kodu interjööri.
  • Välisvalgustus - Twinkly LED valgustid on ka suurepärased välisvalgustuseks. Saate neid kasutada terrassil või rõdul, et luua romantilist õhkkonda. Tihti kasutatakse neid ka ürituste ja festivalide ajal kuna valgustid saab seadistada nii, et nad vilguksid muusika rütmis
  • Reklaamisõnumid - Twinkly LED valgusteid saab programmeerida erinevate sõnumite kuvamiseks. Saate kasutada neid sõnumeid näiteks oma äri reklaamimiseks ja klientide tähelepane pööramiseks
  • DIY-projektid – Mis tähendab, et võttes nutika LED riba, saate te kujundada täpselt sellise kuju ja sõnumi nagu soovite. Komplektis on ka olemas šabloonid ja kinnitused.

  • Twinkly LED valgustid pakuvad lõputult võimalusi kodu kaunistamiseks. Saate neid kasutada nii jõulude ajal kui ka muul ajal, et lisada oma kodu interjöörile pidulikku ja kaasaegset sära.