LED Valgustite valimise juhend. Kuidas leida just see, mida Sul vaja on.

Aina rohkem inimesi valivad oma kodu ja aia kaunistamiseks ning valgustamiseks LED valgusteid. Seda põhjusel, et nad on energiatõhusad, pikaealised, stiilsed ning loovad imelist meeleolu ja kingivad ohtralt positiivseid emotsioone. Sellegi poolest laia valiku tõttu on tihti peale üsna raske välja valida just need ainsad ja õiged dekoratiivsed valgustid.

Selles artiklis anname Sulle paar nippi, kuidas valida LED valgusteid nii, et ost kindlasti rahuldaks nii Sind kui ka täielikult kataks valgustusvajadusi.

  1. Määrake oma valgustuse eesmärgid ning mõõtke ära mitu meetrit valgusketti oleks Teil tarvis.

Alustuseks mõelge läbi, mis võiks olla valgustuse eesmärk ja funktsioon. Mis kodu või aia piirkonda Te soovite valgustada.

Kas soovite toa valgusteid või aia omi? Kas soovite valgustada kõnniteid, peenraid või juhtida tähelepanu konkreetsele taimele? Või hoopis soovite luua oma terrassil imelist meeleolu valgusketide abil?

Kui see on otsustatud, siis mõõtke kindlasti ära kaunistamise koht, et saavutada ideaalset tulemust.

  1. Kas Teie eesmärgiks on valgustamine või meeleolu loomine?

On olemas erinevaid tüüpe valguskette ja LED dekoratiivseid valgusteid. Näiteks professionaalsed lambiketid annavad piisavalt valgust, et kaunistada nendega nii üritusi, kõnniteid või terassi lage.

Samal ajal aga dekoratiivsed toa ja aiakujud pigem loovad meeleolu ning lisavad stiili ja šarmi. Kui sul pole oma aeda, siis kindlasti pööra tähelepanu minimalistlikele ja stiilsetele dekoratiivsetele valgustitele.

  1. Kas soovid kaunistada õues või toas?

Kui soovid paigaldada dekoratiivseid valgusteid õue, siis kindlasti soovitame pöörata tähelepanu, et toote niiskuskindlus tase oleks vähemalt IP44. Siis sobib ta nii õues kui ka väljas kasutamiseks. IP20 valgustid sobivad aga ainult sisemiseks kasutamiseks

  1. Otsusta, kas soovid, et toode oleks patareiga, pistikuga või päikesepaneeliga.

Päikesepaneeliga tooted sobivad suurepäraselt välikasutamiseks ning on väga energiasäästlikud kuid pane tähele, et päikesepatarei „näeks“ päikest, et ta saaks ikka täis laetud. Kui aga sinna, kus sa soovid kaunistada, ei satu päike, siis soovitame pigem valida ka pistikutoidega või patareidega tooteid.

  1. Kindlasti kĂĽsi kĂĽsimusi, kui sul need tekivad.

Me rõõmuga leiame lahendust ning pakume abi oma klientidele.

Meie eesmärk on, et iga klient oleks õnnelik ja rahul oma ostu üle. Meie kontaktandmeid leiat siit.

Kaunistatud terass koos LED lambiga, valgusketidega ning LED kĂĽĂĽnaldega

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga